Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir halı yıkama
Kayaşehir halı yıkama

Aqua Burgaz halı yıkamacılık fabrikası, Başakşehir Kayabaşı (kayaşehir) sınırları içindeki profesyonel halı temizleme hizmetleri sunan bir temizlik şirketidir. Kirli halılarla uğraştığımız 10 yılı aşkın deneyimimiz bulunmkatadır. Dahası bu olağanüstü temizlik hizmeti sunma deneyimimiz sayesinde sektörde uzmanlık kazandık.

Kayaşehir halı yıkama işiyle uğraşan firmalar arasında Aqua Burgaz Kayabaşı halı yıkama fabrikasıda bulunmakta.

Dahası bu olağanüstü temizlik hizmeti sunma deneyimimiz sayesinde sektörde uzmanlık kazandık.

Kayaşehir (Kayabaşı) Halı Yıkama Fiyatları Nedir?

kayaşehirde halı yıkama fiyatları
kayaşehirde halı yıkama fiyatları

Halı Yıkatma fiyatları pek çok firmada semten semte göre değişmektedir. Firmamızdaki ürünlerin fiyatları sabittir ve hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza ücretsiz servis maliyeti dahidir.

Elbette ki kayabaşı/kayaşehirde halı yıkama fiyatları ürünün cinsi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir.

Ürününüzün ayrıntılarını bizimle sayfamız üzerinden ki telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek detaylıca öğrenebilirsiniz. Kayaşehir halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Kayaşehir Halı yıkamacı Telefon Numarası

Aqua Burgaz Kayaşehirde halı yıkama fabrikasının telefon numaraları: 0541 565 05 11  ve 0212 565 05 11

Kayaşehir halı yıkamacısı telefon numarası
Kayaşehir halı yıkamacısı telefon numarası

Kayaşehirde Halı Nasıl yıkatılır?

kayabaşı kayaşehir halı nasıl yıkatılmalı
kayabaşı kayaşehir halı nasıl yıkatılmalı

4 hızlı adımla halılarınız tamamen yıkıyor ve teslim ediyoruz. Kayaşehirde Halı Nasıl yıkatılır sorusunun cevabı çok basit.

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Adım size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Aşama Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

Kayaşehir (Kayabaşı) hakkında kısa bilgi

Merkez Kayaşehir 41.108009 enlem ve 28.757647 boylamda yer almaktadır. Başakşehir ilçesine bağlıdır. Merkez Kayaşehir haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Kayaşehir posta kodu 34494. Merkez Kayaşehir GPS koordinatları 41° 6´ 28.8324" ve 28° 45´ 27.5292".

En yakın halı yıkamacı kayabaşı kayaşehirde
En yakın halı yıkamacı kayabaşı kayaşehirde

Mahallenin eski adı Ayayorgi (Greek: Ο Άγιος Γεώργιος- Azatlı) olan köy yeri 1924 yılında Lozan Antlaşması gereği Selanik vilayeti Drama livası Kovitsa Köyü'nden mübadele yoluyla Türkiye'ye getirilen Türkler'in, Mustafa Kemal Atatürk'ün mübadele nedeniyle Rumların bıraktığı yerleri işaret ederek, "Gidin ve oraya yerleşin." sözü üzerine köy yerleşim birimine dönmüştür. Söz konusu Kovitsa köyünden Mahmut Şevket Paşa köyü, Turgutlu ve Orhangazi'ye yerleşenler olmuştur. Kayabaşı köyünde Rumlardan kalma su kuyusu ve su kanallarına ait kalıntılar bulunmaktadır. Coğrafi açıdan toprak zemininin kayalık olmasından ötürü Türkçede Kayabaşı adını almış tarihi bir köydür.

1985 yılından sonra köy statüsü kaldırılmış ve mahalleye dönüştürülmüştür. Mahalle 2000 yılından itibaren Bahçeşehir mahallesi gibi toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı için içerisinde planlı bir şekilde büyümüştür.Kayabaşı mahallesinde köyler azalırken, toplu konutlar ve lüks binaların oranı çoğalmıştır. Başakşehir'in yeni merkezi Kayaşehir olarak belirlenmiştir. Nüfusu 2020 itibarıyla 100.000'e dayanmıştır.

WhatsApp
Hemen Ara