Güverintepe Halı Yıkama

Güvercintepe Halı Yıkama

Güvercintepe halı yıkama
Güvercintepe halı yıkama

Aqua Burgaz halı yıkama fabirkası olarak Başakşehir Güvercintepe mahallesinde sizlere güvercintepe halı yıkama temizleme hizmeti sunuyoruz.

Halılarınız Güvercintepede bulunan Modern Fabrikamızda hem ön hem arka tarafı itina ile yıkanmaktadır. Daha sonra siz değerli müşterilerimize halılarınızı ilk gün ki gibi teslim ediyoruz. Halı yıkama da Başakşehir Güvercintepede öncü olan Firmamızı denemeden halı yıkattık demeyin. Aqua Burgaz Halı Yıkama Profesyonel ekibimiz ile itina ile halılarınızı yıkıyoruz. Piyasa da bulunan ucuz deterjanlar ile değil yüzde yüz güvenilir deterjanlar ile halınızı yıkıyoruz. Üstelik Deniz Halı Yıkamada ücretsiz servis olanağı ile halınızı kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz.

Güvercintepede halı yıkama işiyle uğraşan firmalar arasında Aqua Burgaz Güvercintepe halı yıkama fabrikasıda bulunmakta.

Aqua Burgaz halılarınızı temizlemek, onlara taze ve sağlılık bir his vermek için sabırsızlanıyor. Bu nedenle evinizin ihtyaçlarını göz önünde bulunduran bir başakşehir halı yıkama şirketiyiz. Evinizde sizde halı yıkama hizmeti planlıyorsanız bize hemen sitemizdeki iletişim kanallarından hızlıca ulaşabilirsiniz.

Güvercintepe Halı Yıkama Fiyatları Nedir?

güvercintepede halı yıkama fiyatları
güvercintepede halı yıkama fiyatları

Güvercintepe halı yıkama fiyatları ürünün cinsine göre değişmektedir. Güvercintepe mahallesinde bulunan firmamızda halı yıkama fiyatları farklılık bulunmamaktadır. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza dahil ücretsiz servis imkanı da yer almaktadır.

Ürününüzün ayrıntılarını bizimle sayfamız üzerinden ki telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek detaylıca öğrenebilirsiniz. Başakşehir halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Güvercintepe Halı yıkamacı Telefon Numarası

Aqua Burgaz Güvercintepe halı yıkama fabrikasının telefon numaraları: 0541 565 05 11  ve 0212 565 05 11

Güvercintepe halı yıkamacısı telefon numarası
Güvercintepe halı yıkamacısı telefon numarası

Güvercintepe'de Halı Nasıl yıkatılır?

Güvercintepede halı yıkama fiyatları
Güvercintepede halı yıkama fiyatları

4 hızlı adımla halılarınız tamamen yıkıyor ve teslim ediyoruz. Güvercintepede Halı Nasıl yıkatılır sorusunun cevabı çok basit.

Firmamız tarafından müşterilerine sunulan halı yıkama hizmeti, bu işin oluşturulmuş özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Her halının tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılır ve halılar hijyenik hale getirilmektedir.
Daha sonra Halılar öncelikle vakum sistemi ile tozlarından arındırıldıklarından, şampuanlama ve yıkama işlemi, hedefine tam anlamıyla gökçeler tırılır. Halılarınız yapılarına uygun şekilde, onları yıpratmayacak sıkma sistemlerinde sıkıldıktan sonra oldukça geniş bir alanda kurutmaya alınır. Sıkma işlemi sayesinde halılarınızda dalga dalga su lekeleri kalması engellenmektedir. Bunun yanında iyi bir durulama işlemi yapıldığından halı şampuanlarının halılarınız üzerinde kalıntı bırakması söz konusu olmaz.,

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Adım size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Aşama Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

Başakşehir Güvercintepe hakkında kısa bilgi

MSemt/Mahalle olarak Güvercintepe Mh. ve Başakşehir ilçesine bağlıdır. Güvercintepe Mahallesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Güvercintepe Mahallesi GPS koordinatları 41° 5´ 24.7560" ve 28° 45´ 3.5172".

En yakın halı yıkamacı güvercintepe
En yakın halı yıkamacı güvercintepe

Güvercintepe, İstanbul'un Başakşehir ilçesine bağlı bir mahalledir. Eski adı Bayramtepe'dir. Önceleri Kayabaşı'na bağlı bir yerleşim iken, 4 Temmuz 1987 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan 3392 Sayılı Kanunla Küçükçekmece ilçe olmuş ve Güvercintepe bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsü kazanmıştır. 22 Mart 2008'de yürürlüğe giren “5747 sayılı Büyükşehir Belediyesi Sınırları içerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” sonucu yeni kurulan Başakşehir ilçesine bağlanmıştır.

Mahallenin kuzeyinde Kayabaşı Köyü, batısında Şahintepe ve Yarımburgaz Mağaraları, güneyinde Altınşehir mahallesi, doğusunda Atatürk Olimpiyat Stadyumu ve İSKİ İkitelli İçmesuyu Artıtma Tesisleri ile kuzeydoğusunda Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi bulunmaktadır.

WhatsApp
Hemen Ara