Hakkımızda
Haliyikamacisi.Net » Hakkımızda

Aqua Burgaz Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası

Aqua Burgaz halı yıkama fabrikası 2005 yılında kurulmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren sürekli kendimizi geliştirerek servis verdiğimiz bölgelerde bilinir ve tanınır olduk. Aqua Burgaz halı yıkama ile halı ve kilimlerinizi, yorgan ve battaniyeleriniz evinizden kaliteli servis ekibimiz ile özenle alıyoruz. Daha sonra kendi araçlarımızla halı yıkama fabrikamıza ulaştırıyoruz. Halılarınızı ve diğer tüm teslim ettiğiniz ürünlerinizi teknolojik makine ve ekipman kullanılmaktadır. Üstelik organik ve hijyenik deterjanlar ile el değdirmeden yıkama hizmeti sağlamaktayız.

Aqua Burgaz Halı Yıkama Fabrikası olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde halı yıkama gibi hizmetlerimiz yer almaktadır. En önemlisi siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis, kurumsal hizmet, garantili yıkama ve hızlı teslimat hizmeti sunmaktayız.

Misyonumuz

İstanbul ili Başakşehir, Arnavutköy, Kayaşehir, Atakent, Halkalı ilçeleri ve tüm mahallerinde hizmet vermekteyiz. Üstün kalitede ve dünya çapında standartlarında, eksiksiz ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı içerisinde sunmayı hedefliyoruz. Halı yıkama ile ilgili her türlü taleplerinizi sorunsuz ve pratik yapmak. Müşteri memnuniyetini önceliklendirmek ve çevresel faktörlere saygılı davranmak. Sağladığımız bütün hizmetlerde sağlıklı yaşam alanları oluştururken, temiz bölümler yaratarak sağlıklı ve konforlu yaşam alanı oluşturuyoruz.

Vizyonumuz

Farklılaşma, kusursuz ve sunduğu emek açısından Başakşehir, Arnavutköy, Kayaşehir, Atakent ve Halkalı tüm ilçe ve mahallelerinde temizleme ve halı yıkama alanında faliyet gösteren en seçkin firma olmak. Halı yıkama gibi her çeşit ihtiyaca çare üretmek, müşterilerimizin hoşnut olduğu ve öncelikli olarak tercih edilen bir şirket olmaktır.

1000+
Memnun Müşteri sayısı
25%
Tavsiye Edilme Oranımız
1%
Fiyat Avantajı
1000+
Yeni Müşteri

Neden Aqua Burgaz Halı yıkamayı seçmelisiniz?

Hizmet verdiğimiz (Başakşehir, Kayaşehir, Arnavutköy, İkitelli ve Küçükçekmece bölgelerinin en tecrübeli Halı Yıkama Fabrikasıdır.

Ücretsiz Servis

Hizmet bölgemizin her yerinde ücretsiz servis imkanı.

Garantili Yıkama

Halılarınız Aqua Burgaz Halı Yıkaması tarafından garantili olarak yıkanır

Kurumsal Hizmet

2005 senesinden buyana devam eden kurumsal görev anlayışı

Hızlı Teslimat

Sizlere söz verilen günde ve saate süper hızlı teslimat garantisi

Halı yıkamacı başakşehir

Kalite Politikamız

Yaptığı işe ve müşterilerine önem veren her şirketin kalite politikası bulunması gereklidir. Kalite politikası bir şirketin müşteri memnuniyeti, kesintisiz gelişim, sektördeki hedefi gibi odaklandığı işleri bütünleşik bir hale getirilmesidir. Tüm personel bu strateji üzerinden tutum sergileyerek çalışmalarını yaparlar.

Mükemmeliyet odaklı
100%
Hijyen ve Temizlik kurullarına uygun
100%
Müşteri memnuniyeti odaklı
100%
Kalite Odaklı
100%
WhatsApp
Hemen Ara