Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama
battaniye yıkatma hizmeti

Bütün bir kış boyunca yanımızdan ayırmadığımız sıcacık battaniyelerimiz göründüğünden daha mahsum olmayabilmektedir. Battaniyenizin günlük olarak temas ettiği birçok şey bulunmaktadır. Örneğin, yiyecek kırıntıları, evcil hayvan tüyleri, içeçek döküntüleri, ev tozu, vucut yağı, saç kılı ve daha bir çok şey. Aqua Burgaz Battaniye yıkama ekibi olarak evinizdeki her tür battaniyeniz için hizmet veriyoruz.

Battaniyeleri Neden Yıkatmak gerekli?

Battaniyeler Nasıl yıkanır
battaniye nasıl yıkatabilirim

İlk önce çocuklarımızın da kullandığı battaniyelerimizde toz birikintilerin ve bakterilerin alerjenler olabileceğinin farkında değilizdir.

Dahası özel çevre dostu ve cilt dostu battaniye yıkama tekniklerimizle ürünlerinizi mikroplardan arındırıyoruz. Aqua Burgaz olarak, battaniyenizdeki rahatsız edici kokuları çıkartarak güvenli hale getiriyoruz.

Polar battaniyelerin kaliteli olup olmadığını kumaşından anlayabilirsiniz. Düşük kaliteli yünlü battaniyler zamanla tatlı yumuşak hissini kaybederler. Bu arada, yüksek kaliteli polarlar tüylenme yapmaz ve çok uzun süre yumuşak kalırlar.

En önemlisi battaniyelerinizin yıkama veya kuru temizlemeye uygunluk konusunda şüpheleriniz varsa, lütfen etiketini kontrol edin ve buna göre hareket edin.

Battaniyeleriniz Nasıl Yıkıyoruz?

Bu paragrafta battaniyelerinizi nasıl yıkıyoruz sorusunu cevaplandırmaya çalışacağız.

Herşeyden önce battaniyenizin liflerine zarar verebilecek veya battaniyenin boyasını etkileyebilecek ağartıcı madeler kullanmamaktayız.

Ürününüze zarar vermeden battaniyenizi temizlemesini sağlıyoruz.

Son olarak çıkmayan inatçı lekeler için, özel ürünler ile ön işlemden geçiriyoruz. Daha sonra yıkanan battaniyeler özel kuruma odasına asılmaktadır. Burada yavaş yavaş kurutma işlemini sağlıyoruz.

Polar battaniyeleriniz kesinlikle yüksek ısıda kurutulmamaktadır. Eğer yüksek ısıda kurutulma yapılırsa battaniye liflerinin erimesine veya büzülmesine neden olabilir.

Battaniye yıkama ücreti ne kadar?

Bir battaniyeyi temizlerken, fiyatlandırma yaparken boyutuna malzemesine ve aşınma ve yıpranmayı göz önünde bulundurmalısınız. Bizi arayın ve size bir tahminde bulunalım.

Battaniye yıkaması ve kuruması ne kadar sürer?

Battaniye yıkama hizmetimizi farklı kılan, rakiplerimize göre çok daha hızlı kurumasıdır. Kuruma sürelerimiz 3-5 saat arasındadır.

En yakın battaniye yıkama firması nasıl bulunur?

Başakşehir Battaniye yıkama
Başakşehir Battaniye yıkatma

İstanbul ve ilçelerinde bir çok mahalleye battaniye yıkatma hizmeti vermekteyiz.

Bu nedenle battaniye yıkatma hizmeti için uzman ekibimize güvenebilirsiniz.

Hemen sitemiz üzerinde ki telefon ve whatsapp iletişim kanallarından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp
Hemen Ara